SIV DOM MAK-РАП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]

Go down 
+2
Juve-W.H.F.
Gang Man[Freedom Figters]
6 posters
АвторПорака
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 2:17 am

grupacija sostavena od Freedom Fighters (Gang Man & Mad Boy) & MVP (pileto)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 2:44 am

www.myspace.com/ubistvobezotisok

seuste vo izrabotka!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.


Број на мислења : 348
Join date : 2008-03-11
Age : 38
Местолокација : Bitola Epicentar

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 5:45 am

e pa ne sum znael deka e grupacija,mislev taka e imeto na albumot koj go spremavte kako iden proekt...ako ako ubo e i pileto da bidi aktiven:)

po4it
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
sbep_bojan
Рапуш
sbep_bojan


Број на мислења : 71
Join date : 2008-03-21
Age : 32
Местолокација : Bitola nakarshi Konzulato

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeЧет Мар 27, 2008 1:37 pm

таткофците мој најубај..позззз момциии..само напред..word
Вратете се на почетокот Go down
CrnaBtHronika
moderator
CrnaBtHronika


Број на мислења : 62
Join date : 2008-03-14
Age : 34
Местолокација : Karposh (Bitola)

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeПет Мар 28, 2008 1:24 pm

nisam znao da genga ima Ubistva bez otiska..Very Happy..prvi put vidim ove stvari i moram da priznajem da sam prijatno iznenadzen..oprostite zbog mog slabi srpski jezik ali nadam se da genga svatice me.. Very Happy.. pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
PileMVP
Рапуш
PileMVP


Број на мислења : 60
Join date : 2008-03-15
Age : 33
Местолокација : Republika Bitola(JeniMale)

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСаб Мар 29, 2008 10:19 pm

pa vaka....ova e od mene i od 4u4u pisano da ne trosime mesto...lol??ako ako


pa nie se zbravme eden den kaj gengot pred koperacija i deno bese mnooogu los t.e. obla4en.i taka babe nie sedevne i praevme planoj za ponatamu so rapon na selo nasion.onaj be ti pa znajs ...i taka na gengo brateto mu tekni neso da sme praele ova ona neso i se zbravme i resivne da bidni nesto od nas.i taka dojde ubistvo bez otisok..




pozz do site od site Very Happy:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСаб Мар 29, 2008 10:37 pm

I toj kje zagini vo ubistvo bez otisok!!!!! Suspect

P.S.
CBH razumio sam te,od sada ja i ti pricamo na bitolski jer sam iz Bitolj ok?!!?!? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
PileMVP
Рапуш
PileMVP


Број на мислења : 60
Join date : 2008-03-15
Age : 33
Местолокација : Republika Bitola(JeniMale)

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСаб Мар 29, 2008 10:43 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! dili4iiiiiiiiiiiiii so vi e ?!?!!?sedi brate geng ne zborajte na srpski ziti najmilo..
ova e za nas MAK RAP a ne nivni ...so vi se desava??Very Happy:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeВто Апр 08, 2008 2:01 pm

To pricam i ja!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.


Број на мислења : 348
Join date : 2008-03-11
Age : 38
Местолокација : Bitola Epicentar

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:15 am

ajmo sega prestrelki,spremete pi6tolite...abe proxy fuck gledaj 4itaj pravila dete,na site isto mu zboram posle pi6i post i so ovaj hejterizam do kade be ej???
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
MADBOY_FF / UBO / FFM

MADBOY_FF / UBO / FFM


Број на мислења : 20
Join date : 2008-03-13
Местолокација : republika bitola / grozdot / parkot

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:24 am

juve bro uzivaj brat malce imat neresheni stvari nekoj pali nekoj pluka gasi me razbirash jas ne se zamaram ali uzivkajte Smile mislam ako ne e ok ova brishi komentari i zatvoraj tema tolku od mene poz do site ta i do mojte poraneshni drugari gang kuliraj brat vremeto dokazva ne se zamaraj ne me sfakjajte drugite pogreshno nemam losho mislenje



a ubo kje si dokazi so stvari koj kje bidat najaveni i dokazani za javnosta poz 4u4u!!!! cheers cheers
Вратете се на почетокот Go down
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.


Број на мислења : 348
Join date : 2008-03-11
Age : 38
Местолокација : Bitola Epicentar

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:32 am

mozi toa da se re6i na poubav na4in a preku forum treba iskustva i pozitivni stvari da se delat ne serenja plukanja i ras4istuvanje nere6eni smetki
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
MADBOY_FF / UBO / FFM

MADBOY_FF / UBO / FFM


Број на мислења : 20
Join date : 2008-03-13
Местолокација : republika bitola / grozdot / parkot

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:58 am

vo pravo si brate zato ti rekov vrishi ako ne treba vaka ako ne e po pravila Smile jas ne se zamaram znajsh mn. skoro i4 ali sakav da kazam mislenje koe se nadevav deka kje smiri strasti za odmazda itn Smile i da mu kazam na gang da ne se zamara:) taka da dosta e izvini od moja strana i mislam deka treba da prekinat i gang i proxy neka si reshat to vo traki ali bilo kako ne deka ne se serat vo to ali zaebi be dosta e prekinete Smile poz od madboy
Вратете се на почетокот Go down
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 1:34 am

proXy fuck gang напиша:
sranje e gang tolku od mene BUFU
pozz do mojot sakan PILE

Stvarno steta za tebe brat!!!!Probav da ti pomozam , me odbi , i sfativ deka ti nanesov uste pogolema bolka!izvini samo znaj deka nekjev a ne bi tebalo da plukas na tvojot brat Gang (dobro znaes) so mislis te nekjime mislis te mrazime , ne brat jas nikogas nema da zaboravam se sto dobro se desi , stalno mi se vrakjaat spomeni , samo bev obvinet za mn izmisleni raboti a imav krivica samo za edna stvar vo koja ti sigurno ne bese sportist iako se pravis ama pominalo so bilo rekovme bash na ova mislev koga rekov jas,za tebe ne znam ti sigurno mislese deka nema da e kako porano pa i zatoa mozi i ne e!!!Na kogo mu si ljut ,mene ili sebe so ne izgubi!!!

Prajte da nemozam ni poddrska da vi prakjam a gledam so gubenjeto na gang-ot(onoj stariot) mn izgubivte!!!!

POzzz tebe Proxy barem vo igrata na zivotot nema da te zaboravam , vekje se vpisa kaj mene!!!!!Ostavi znacitelna traga i dobra i losa , dobrata kje ja zemam za stvar koja bi trebala da bidi , pozzz!!!

Steta so bt rapot ne e fokusiran na konstruktivnost!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
MADBOY_FF / UBO / FFM

MADBOY_FF / UBO / FFM


Број на мислења : 20
Join date : 2008-03-13
Местолокација : republika bitola / grozdot / parkot

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 1:56 am

brate znajsh deka jas te svakjam i znajsh deka imame za ova praeno muabet nemora mene da mi objasnuvash sinka:) potpolno te razbiram i vervaj deka sum tuka i pileto go misli istoto i pojke lugje mislat ko tebe toj sho ne vredi i toj sho propagja kje si padni i nikoj nema da go znaj i poznava i koj sho shiri negativa kje mu se vrati poz do site i gotovo drzise do tema inaku komentari se brishat i to e to poz do administratorite i moderatorite i po4it do site poz.. !!!!!



!..! !..! ojdev Very Happy:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
CrnaBtHronika
moderator
CrnaBtHronika


Број на мислења : 62
Join date : 2008-03-14
Age : 34
Местолокација : Karposh (Bitola)

Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 3:43 pm

VNIMANIE !
Gang brat daj smirete se malku..gi izbrisav vasite komentari so smetav deka ne bea za na ovaa tema.. Proxy ne ja pretervaj do tolku ! I ti i ne planiram na forumov da bidam dzandar..nema potreba od raspravii koga si imate kazano se vo lice..pickarski e vaka preku pisenje...rabotite se resavaat oci vo oci, so muabet, kako dobri naratori se nadevam deka ke imate sto da si kazite edni na drugi a ne vaka na malogragjanski nacin da se raspravate...Gang daj ziti se sredi tamu oti tebe ti se bruka temata, za tvoja grupa e...ne vredi brat..
POzzzZ
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]   Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee] Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ubistvo Bez Otisok[FFM sineee]
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: