SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Left_bar_bleue4/4ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 10, 2008 11:31 am

pa mora i od toa po malceda se naoga vo hc rapot.. Very Happy:D
pozz i do tebe i fala
Вратете се на почетокот Go down
CrnaBtHronika
moderator
CrnaBtHronika

Број на мислења : 62
Join date : 2008-03-14
Age : 30
Местолокација : Karposh (Bitola)

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 5:18 pm

kako za pocetok trakata eok..tekstovite se interesni i dobro recitirate..ne pagate od ritam so e najvazno:)..inace iskreno produkcijata ne e bas mnogu dobra...kaj snimate?

_________________
Jas ne ja odbrav ovaa igra.

Igrata me odbra mene!


CRNA BT HRONIKA
Вратете се на почетокот Go down
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Left_bar_bleue4/4ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 15, 2008 7:57 pm

peer ne bi ti odgovorila na ova prasanje (za sega-ima vreme)...a za produkcijata znam deka ne e dobra spomnav toa vo eden od prethodnite postovi...jebiga Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:12 am

THE_LADY_D напиша:
peer ne bi ti odgovorila na ova prasanje (za sega-ima vreme)...

hahahahahahaha lol! lol! lol! lol! lol! lol! muabetot ko da te pra6al za nekoe intimno pre6anje,abe ulaj ste site .... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Left_bar_bleue4/4ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 1:25 am

ne be ozbilno (so izvinenie) nema da odgovoram sega na ova prashanje...+ nez sto te cudi sto site sme ulavi-javna tajna lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
em43
Рапуш
em43

Број на мислења : 39
Join date : 2008-07-02

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeСаб Jул 05, 2008 10:55 pm

JA DO SEA SAMO ZA NO EXIT IAM SLUSNATO
DEVOJKITE SE ZAKON
MALKU SE DEVOJKITE U MK SO SE ONAKA EPTEN POPALENI PO RAPOT
TOA E STETA
ZATOA I NEMOZE DA SE NAPRAVAT RAP GLUPI SO ZENSKI
TOA E TOA
RESPECT DO SITE RAPERKI(AKO MOZE TAKA DA SE NARE4AT)HE HE
POZZ
EDNA LJUBOV SO RAPOT ZASEKOAS DO KRAJ NA ZIVOTOT Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Left_bar_bleue4/4ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeНед Jул 06, 2008 8:51 pm

Закон се Ноу Егзит-да! Штета што снимаја само 3 траки..И што веке не постојат како група...Ги биваше..
Вратете се на почетокот Go down
em43
Рапуш
em43

Број на мислења : 39
Join date : 2008-07-02

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeПон Jул 07, 2008 1:09 am

da da
dobri se devojkite
respect za niv Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeСре Jул 09, 2008 1:29 am

Околу овај муабет, јас ќе ја пофалам My FrIenD ОЛГИЦА ака ТИГРИЦА (брачниот сопатник на Генго Smile)))))))))))... Многу ми се бендиса ко ја слушнаф .. Стварно е VERY COOL во рапот .. Секоја чест за неа, и за рецитирање и за пеење Wink) Very Happy Very Happy Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Left_bar_bleue4/4ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeСре Jул 09, 2008 1:44 am

...


Последната промена е направена од THE_LADY_D на Пет Дек 05, 2008 6:35 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
KyanightБрој на мислења : 12
Join date : 2008-05-18
Age : 31

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 19, 2008 4:48 pm

Гледам темава баеги жешка станала...
Значи, во Македонија има женски емсија и горда сум што сум една од нив.
Друга работа е тоа што условите за снимање се такви никакви какви што се...
Искрено се надевам дека нештата ќе се поправат...
Моја трака ќе може да се слушне на цедето-компилација MK STREET BEATZ под продукција на Џака Накот, и му благодарам на атентатор за убавите зборови (макар што веќе одамна не го користам CriminaL иметоSmile.
Толку од мене.
Вратете се на почетокот Go down
Jassy

Jassy

Број на мислења : 3
Join date : 2008-11-14

ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 6:38 pm

KACAR напиша:
ijaaaaaaa use ima zeni raperki i plus hc...brao Very Happy Very Happy Very Happy
pochit i poZzZzZ

Shio se cudish brate:)))) ke imash i dokaz uivaj hahaha
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT   ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT - Page 3 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
ZENSKIOT VOKAL VO MAK. RAPOT
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: