SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Green Out

Go down 
АвторПорака
nenad-- nenoБрој на мислења : 1
Join date : 2009-05-22
Age : 25
Местолокација : Prilep

Green Out Empty
ПишувањеПредмет: Green Out   Green Out Icon_minitimeПет Мај 22, 2009 8:16 pm

KAZETE NESSSO ZA GRREN OUT

POSTO SE ZAKON

I GI POSTUVAM Wink
Вратете се на почетокот Go down
DaRkNesSfAlL

DaRkNesSfAlL

Број на мислења : 2
Join date : 2009-07-18

Green Out Empty
ПишувањеПредмет: Re: Green Out   Green Out Icon_minitimeСаб Jул 18, 2009 9:07 pm

Хах Нема се кометар за гринауТ Тоа што праат партали праат него знае ли некој кога ке излезе соло албумоТ на Пистолеро (пеше)? Surprised Surprised
Вратете се на почетокот Go down
 
Green Out
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: