SIV DOM MAK-РАП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 SpiD-Battalot e Vraten

Go down 
АвторПорака
Razor




Број на мислења : 11
Join date : 2008-06-25
Местолокација : Juzna Dolina

SpiD-Battalot e Vraten Empty
ПишувањеПредмет: SpiD-Battalot e Vraten   SpiD-Battalot e Vraten Icon_minitimeВто Ное 11, 2008 2:53 am

A ti sakas da si nesto poveke od mene faca prvoklasna prva staza gazam ne zapiram
dokazuvam koj e podobar od mene i tebe,i gledam deka seres nema veze mojot rap za tvojot
e samo kompleks vo glava nabien stavi crta si razbien sfati degen,a toa sto plukas na mene
na nisko nivo pagas nadole a i ne si ni sfesen sto mozam da storam protiv tebe,pizdo
ti si MC so plitki misli na dnoto i posran si ovde sum da ti objasnam sto si i sto ti fali
otstapi nemas ovde pristap si pritisnat skisna ne popustam pa fakat koj te ebe i ekipata
ti e sranje toa sto go pravite e samo za vo otpad''VO PAD I STRAV NA TAKT SI SAKAT VO RAPOT FAKT BRAT TI SI POSLAB''
a ke oporavis li zosto facata ti e pukana od disovi stihovi zborovi nemas ni bonovi
jasen sum li?tapa si veke svesen si drolja si drolja..a sega zborete no ne me skrotivte
samo motiv i pottik poveke za da ve gazam ne mrazam samo pravam da pagate nisko preku ova
zboram zosto ima potreba aperkat za vas pa vidi kako vozam gas na ritam ne si titan te kinam
jas biram pa recitiram zavrsuvam...


http://rapidshare.com/files/162591209/SpiD-Battalot_e_Vraten.mp3.html ----- DownloaD
Вратете се на почетокот Go down
http://razornfshi5.com
 
SpiD-Battalot e Vraten
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SpiD-Narkomanija...
» SpiD-Kako e... Onaka Od SrcE :)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Лирики-
Отиди до: