SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Зини Земјо Голтни Ме

Go down 
АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 13, 2008 11:49 pm

Овде без срам, слободно искажете си ги најзезнатите ствари шо ви се случиле и ви дошло да пропадните в земјаSmile

Мене ми се случи е воа срање, во охрид коа бев се сместив во една куќа и газдарицава имаше мноооогу добра ќерка металка. И по цел ден беше кај мене в соба ќерка и идевме по плажи ваму таму и ја смував.И една вечер,седиме кај мене в соба и почнавме да се сексоваме,ама вратата сум забораел да ја заклучам,и се сексаме сексаме и мајка е нејзина дошла в соба да ја викни за нешто врска неам шо и влага типкава само во врата и ме глеа мене со стојко надрвен она го држи врака и мајка е вика- Барем заклучете се и користете заштита....и ја трасна вратата и замина.
Аеее цела вечер не сум можел да заспијам ептен ми беше незгодно, а па на типкава како и било да ја фати мајка и на ебењеSmileSmile2.Дел.

Е ова не беше за мене зини земјо ама ќе го кажам.Тие што учеле земјоделско го знаат сигурно Ефто пијанциата по хемија.
Во втора или трета год (стварно не ми текнува когаSmile ) едно другарче донесе едни пакетчиња големи колку кутија цигари,од целофан направени беа, и ги стискаш на средината се подуваат и коа некој ке седне на него,или ке го притисни посилно испушта звук као некој да прди. И во новите столици што ги донесоа на школо,беа тапацирани и имаа по некоја дупка. И му стаив во столицава 4-5 пакетчина такви и сеа чекаме да дое типов на час. и влегува за прв пат во животот сите мирни не гледа ќутиме,и типов се мести накај катедрава да седни и само што седна погоди едно пакетче- Граооо...
Ние по земја цел клас некој му вика Професоре не се јади Грав пред школо воа она и тој Децаа не се смејте од столицава е.
И ај сеа се мести на лево малце демек од столицата било и второ пакетче трешти-Граооооо
Ние пак по земја не можиме да се воздржиме и типов виде не виде ја смени столицатаSmile

3.дел

На базент во прилеп. Пливав некое време и сеа да излезам од вода,на скаличките и незнам како се деси водата ми ги повече купачите назад и излегов тотално гол. Коа почнаа да се смеат сите шо ме видоа ми идеше да не излезам од вода цел животSmile
А од галичките купачи имав со палми на газот и 2 кокосови ореви..ама јбг.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 2:21 am

Aj да се намочам, на никој ништо не ви се дешава?!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 4:15 pm

eden proleten den se re6ivme od 6kolo da odime na ekskurzija vo skopje i ekskurzija kako ekskurzija,interesna stvar... onaka kuliravme celo vreme si 6etkavme niz skopjeto vamu tamu i se be6e ok,mislam se izna6etavme i na kraj treba6e da si go najdime avtobusot,pa pokraj kejot na vardar cela grupa se vrakjame so profesori,profesorki... i jas taka zanesen vo odenjeto i izmoren od 6etanjeto se dvizam kako po inercija,a pred mene be6e profesorkata moja po makedonski.grafitite mi go odzedoa pogledot,a taa vo megjuvreme zastana da si gi vrzva vrvcite od patikite,taka jako se napu4i,a jas pojma nemav ne ja vidov i uz dvizenje kolenoto v gaz mavanje taa na zemja se isprpelka,a lugjeto 6o bea okolu t.e cela kolona da ne mozi da prestani od smea,me zaebavaa do bitola drugarite deka sum sakal da ja "re6am" na sred skopje,toa mi be6e ona f kraj nezgodno.ete na toa mi tekna po kojznaj kolku vreme i eve sega vi go kazav Very Happy:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
K.B.
Рап гуштер
K.B.

Број на мислења : 103
Join date : 2008-03-14

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: yo   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 4:26 pm

hahahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ZAKON!!!
Вратете се на почетокот Go down
KOSTA(FREESTYLER)
moderator
KOSTA(FREESTYLER)

Број на мислења : 216
Join date : 2008-03-12
Age : 31
Местолокација : Bitola (Arnaut Mala)

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeНед Aвг 17, 2008 2:04 pm

Juve-W.H.F. напиша:
eden proleten den se re6ivme od 6kolo da odime na ekskurzija vo skopje i ekskurzija kako ekskurzija,interesna stvar... onaka kuliravme celo vreme si 6etkavme niz skopjeto vamu tamu i se be6e ok,mislam se izna6etavme i na kraj treba6e da si go najdime avtobusot,pa pokraj kejot na vardar cela grupa se vrakjame so profesori,profesorki... i jas taka zanesen vo odenjeto i izmoren od 6etanjeto se dvizam kako po inercija,a pred mene be6e profesorkata moja po makedonski.grafitite mi go odzedoa pogledot,a taa vo megjuvreme zastana da si gi vrzva vrvcite od patikite,taka jako se napu4i,a jas pojma nemav ne ja vidov i uz dvizenje kolenoto v gaz mavanje taa na zemja se isprpelka,a lugjeto 6o bea okolu t.e cela kolona da ne mozi da prestani od smea,me zaebavaa do bitola drugarite deka sum sakal da ja "re6am" na sred skopje,toa mi be6e ona f kraj nezgodno.ete na toa mi tekna po kojznaj kolku vreme i eve sega vi go kazav Very Happy:D:D:D

hahahhahahahahahhahahahha me iznasmea Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
ULICATA E SHKOLA TAA ZNAENJE TI PREDAVA
TE PRAVI CVRST SO SREDEN PRST TE KREVA OD BEDAVA !!![b]

WWW.MYSPACE.COM/KAZNENOPOPRAVNAUSTANOVA
WWW.MYSPACE.COM/SIVDOMBITOLA
Вратете се на почетокот Go down
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeНед Aвг 17, 2008 4:08 pm

jbg se usrav na sred sk:D daj kazete i vie nekoja nezgodna slu4ka ne sramete se 100% gi ima kaj site:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
creeperБрој на мислења : 1
Join date : 2008-08-20

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 2:33 am

Абе другар....ај да треснам и јас нешто,пошто гледам шо се деешава тука...
не знам шо ми се дешава во последно време,али затрескан сум во една мала курва(близнак)...........у пичку матер...како и јас па се фатив со неа.....и сеа ми мота филмови нешто......ептен холивудски режирани....
да ја оставам,да не ја оставам...
ме бендисува многу и се привлекуваме сексуално,али незнам шо да правам ебаго...
во врска бевме три месеци,па сеа пауза некој месец.....само четири пати ја имам сексано и стварно многу ме привлекува .....
ќе се испоулавам еј ц ц ц
давајте совети
Вратете се на почетокот Go down
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 3:24 am

creeper напиша:
Абе другар....ај да треснам и јас нешто,пошто гледам шо се деешава тука...
не знам шо ми се дешава во последно време,али затрескан сум во една мала курва(близнак)...........у пичку матер...како и јас па се фатив со неа.....и сеа ми мота филмови нешто......ептен холивудски режирани....
да ја оставам,да не ја оставам...
ме бендисува многу и се привлекуваме сексуално,али незнам шо да правам ебаго...
во врска бевме три месеци,па сеа пауза некој месец.....само четири пати ја имам сексано и стварно многу ме привлекува .....
ќе се испоулавам еј ц ц ц
давајте совети

E ова се вика ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИ МЕ И НЕ ПРАШУВАЈ ЗОШТО!!!lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Machor
Рап гуштер
Machor

Број на мислења : 105
Join date : 2008-03-13

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 3:50 am

Adrenalin напиша:
creeper напиша:
Абе другар....ај да треснам и јас нешто,пошто гледам шо се деешава тука...
не знам шо ми се дешава во последно време,али затрескан сум во една мала курва(близнак)...........у пичку матер...како и јас па се фатив со неа.....и сеа ми мота филмови нешто......ептен холивудски режирани....
да ја оставам,да не ја оставам...
ме бендисува многу и се привлекуваме сексуално,али незнам шо да правам ебаго...
во врска бевме три месеци,па сеа пауза некој месец.....само четири пати ја имам сексано и стварно многу ме привлекува .....
ќе се испоулавам еј ц ц ц
давајте совети

E ова се вика ЗИНИ ЗЕМЈО ГОЛТНИ МЕ И НЕ ПРАШУВАЈ ЗОШТО!!!lol! lol! lol! lol!

Хахаххаа... lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 12:44 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! losho si postapil stvarno "creeper" grev e samo 4 pati da ja si ja seksal...sovet ne se otkazvaj sega... lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 4:29 pm

Aaхаххахахахахха
ХУихиахуихауиуиауиауиауииуа
ЛОЛ
Хухаиохиуахуиааиууиа
Абе олку смеење немам удрено досеа никако!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Sponsored content
Зини Земјо Голтни Ме Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зини Земјо Голтни Ме   Зини Земјо Голтни Ме Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Зини Земјо Голтни Ме
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: