SIV DOM MAK-РАП Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Latest imagesLatest images  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Дали сте нарциси?

Go down 
+5
KOSTA(FREESTYLER)
БАНО
Gang Man[Freedom Figters]
sleepy
ELENA
9 posters

Дали сте нарциси?
Повеќе се сакам сам/а
Дали сте нарциси? Vote_lcap43%Дали сте нарциси? Vote_rcap
 43% [ 6 ]
Повеќе ги сакам другите
Дали сте нарциси? Vote_lcap57%Дали сте нарциси? Vote_rcap
 57% [ 8 ]
Општо гласови : 14
 
Poll closed

АвторПорака
ELENA

ELENA


Број на мислења : 14
Join date : 2008-03-17

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeВто Апр 01, 2008 10:49 pm

Со оваа анкета сакам да видам дали сте самобендисани или знаете да споделите љубов со другите.
Јас прогнозирам дека ќе победи втората опција.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
sleepy
moderator
sleepy


Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 32

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeСре Апр 02, 2008 12:32 am

jas glasaf za prfoto..poke se sakam sebesi i sum sebi4na i nikakfa i sl..ama to e..
mazh nema da si najdam
..
hahhaha
Вратете се на почетокот Go down
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]


Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 33
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeСре Апр 02, 2008 1:10 am

Nema opcija za bano da odgovori ni sam ni drugite!!!!!! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
БАНО
moderator
БАНО


Број на мислења : 220
Join date : 2008-03-14
Age : 114
Местолокација : Arnaut Maala

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeСре Апр 02, 2008 1:56 am

Jas brat od sabajle sam se mrazam od porucek cel svet go mrazam,i zatoa glasav deka drugite pojke gi sakam.
Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/evilllb
KOSTA(FREESTYLER)
moderator
KOSTA(FREESTYLER)


Број на мислења : 216
Join date : 2008-03-12
Age : 35
Местолокација : Bitola (Arnaut Mala)

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 5:01 pm

JAS PERIODI4NO ZAVISI OD RASPOLOZENIE..NEKOGASH RADI NEKOJA SPORED MENE LOSHA POSTAPKA NAPRAVENA SUM SAMOKRITICEN KON SEBE..A INAKU VO GOLBALA SI SE CENAM POVEKE SEBESI ,PA MORA TAKA JA ZNAETE TEZATA .."CENISE I SAKAJ SE SEBESI ZA I DRUGITE DA TE CENAT I SAKAAT",ALI DA BIDETE ISKRENI KON SEBE I SAMOKRITICNI I KOGA GRESITE DA SI PRIZNAVATE:)I DA NE ZABORAVAM KOLKU STO KE DADESH LJUBOS SO TOLKU KE TI SE VRATI.ALI NIKOGASH PRED DRUGI NEMOJTE DA SE GAZIET SEBESI OTI DENES ZIVEEME VO EGOISTICKO OPSTESTVO KADE INDIVIDUATA OPSTANVA..TAKA DA SAKAJTE SE SEBESI SAKAJTE GI I DRUGITE:)
Вратете се на почетокот Go down
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D


Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
Дали сте нарциси? Left_bar_bleue4/4Дали сте нарциси? Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 8:37 pm

Jas iskreno poveke se sakam sebesi...zs sebesi ako ne se sakas togas kako ke moze da gi sakas drugite...u sekoj slucaj se slozuvam so Kosta...KOLKU LJUBOV KE DADAT SO TOLKU I KE VRATAM...bi mozela da re4am deka drugite poveke gi sakam no denesnovo vreme ne go dozvoluva toa...si go pravi svoeto..
Вратете се на почетокот Go down
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby


Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 35
Местолокација : Bitola/Bair

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 10:00 pm

ubav muabet napraj kosta.i jas taka mislam deka treba prvo sam da si se sakas pa za da gi sakas drugite,a a ko gi sakas i tie ke te sakat,a za to samokriticna,da jas sum i sekogas si ja priznavam greskata i ne mi e tesko izvini da recam...pozz Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
ELENA

ELENA


Број на мислења : 14
Join date : 2008-03-17

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeЧет Апр 03, 2008 11:47 pm

Знам дека прво треба себеси да се сакаме и ретко кој не се сака себеси.
Ама од сакање до сакање има разлика. Лошо е кога ќе премини во самобендисаност - тогаш
гледаме само пред себе и ни на крај памет не помислуваме дали ќе повредиме некој со некоја постапка.
Исто така знам дека пред се треба да ги гледаме сопствените интереси ама со одредена мера.

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Вратете се на почетокот Go down
Machor
Рап гуштер
Machor


Број на мислења : 105
Join date : 2008-03-13

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeПет Апр 04, 2008 3:17 pm

EVIL-B напиша:
Jas brat od sabajle sam se mrazam od porucek cel svet go mrazam,i zatoa glasav deka drugite pojke gi sakam.
Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing

Hahahaa... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy pozz Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Spinin
Рапуш
Spinin


Број на мислења : 75
Join date : 2008-03-14

Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitimeНед Апр 13, 2008 9:21 pm

nz... ja mislam deka site se egoisti samo vo razli4na mera... kaj nekoi e eeeeeptttennn toa do izraz doagja a koj nekoi ne tolku.... ama nz 4ovek so na prvo mesto bi stail drug a posle sebe si.... FAKT
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали сте нарциси? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте нарциси?   Дали сте нарциси? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте нарциси?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: