SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeСре Апр 16, 2008 12:25 pm

np Very Happy i da go pobaras da go gledas nema da zgresis Very Happy ...pozz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
Spinin
Рапуш
Spinin

Број на мислења : 75
Join date : 2008-03-14

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 5:13 pm

aj moze na anliski kako bi doslo the diary of the mad woman... poso trazev taka na zamunda ama ne mi dade niso
Вратете се на почетокот Go down
GanG-Lady
Рапуш
GanG-Lady

Број на мислења : 42
Join date : 2008-04-15
Age : 26
Местолокација : ulicataaa

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 6:01 pm

filmski zarnovi: akcija triler i krimi
a omileni filmovi nemam site onie so se so gangsterski zivot btw sea mi tekna na eden Vinoven sou4esnik jak fil za zivotot u ghetto pozz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ganglady
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Left_bar_bleue4/4kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 9:32 pm

Spinin напиша:
aj moze na anliski kako bi doslo the diary of the mad woman... poso trazev taka na zamunda ama ne mi dade niso

ne lutata tuku ludata..martin4ebaby se popravi vo nekoi od poslednite postovi.. Very Happy..
a inace toa bi bilo the diary of the crazy black women...-taka nekako.. WinkVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
БАНО
moderator
БАНО

Број на мислења : 220
Join date : 2008-03-14
Age : 110
Местолокација : Arnaut Maala

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 10:43 pm

Da ne go ima nekoj doma filmot GOLEMI CICKI 3 oti omilen mi e?
Hahahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
www.myspace.com/evilllb
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/evilllb
Spinin
Рапуш
Spinin

Број на мислења : 75
Join date : 2008-03-14

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 17, 2008 11:41 pm

EVIL-B напиша:
Da ne go ima nekoj doma filmot GOLEMI CICKI 3 oti omilen mi e?
Hahahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ne ama go iam gledano i moze da go smestam i ja megju omilenite ina4e za glumici mora da kazam deka e jenna haze bounce bounce bounce Laughing
Вратете се на почетокот Go down
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 1:21 pm

da jas zgresiv Very Happy dnevnikot na ludata crna zena e,a ne na lutata,a na angliski bi doslo taka the diary of the crazy blackl woman
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
nenad(cakar)Број на мислења : 15
Join date : 2008-05-31

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Јун 12, 2008 9:55 pm

mene da vi kazam me interesirat HOROR filmovite posto mi davat ispiracija da pisam tekstovi Very Happy:D:D:D:D
a nemam omilen film posto gi ima nogu
pozdrav od
NeGoTiNo GrAdA
Вратете се на почетокот Go down
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeПет Јун 13, 2008 6:34 pm

Еве еден предлог филм кој мене ми остави внимание. Да не го стаам само насловот пошо би било SHIT , некои делови ќе ви ги раскажам во кратки црти.Back to the future 1 дел

Главниов лик,иако на прв поглед изгледа доста ПОСРАНО и заебано, управо фура некој 80`ѕ рокерски филм,и не е толку заебан као татко му. Иде у школо, има добра цура, драпа јајца на часови,и растура на гитара.
Управо срањето е што има гадно заебан другар, научник, кој свршува на ајнштајн, и го истура на цел лабораториски материјал.Кај типов домашниве се скроз заебани, татко му е тежок дудлач, и му го чади курот на неговиов претпоставен Биф.Мајка му е тешка психопатика иако има син он едвај се снајдува да ја поебе женска му ради што она живее 2 века на рикверц.И така, еден сончев ден , купувајќи типот цвикера против сонце,му се јавуе другар му да се сретнат на едно глупо местенце да му демонстрира некој си нов изум, за кој го потел г`зот едно 5 години.
И он е нешто-накај-супер заш му кажуе дек он има измислено кола за патување низ времето.И така дури му ја демонстрира и му објаснува као иде срањево, у меѓувреме ќе му го расплачат мамичето неколку терористи со еден шражер куршуми ќе му го набијат у гз во знак на благодарност на добро завршената услуга,заш ја заебал некоаш. Типот се усерува в гаќи, и заминуе со колата у пичку матер. На неќење, се враќа 30 години на рикверц, и онака на среќа го сретнуе у едно кафуле татко му. татко му уште као што кажав од секоаш бил дудлач и тежок серко, па син му моеше да види као му го пуши курот на биф уште во пубертетските години.Додека сфати дека навистина се најдува 30 години назад,го најдува случајно другар му кој ја измисли колава за екскурзија низ времето и му објаснува дек иде од иднината и слични срања. Иако погоре забораив да кажам,мајка му на типчево цело време сере, као она го запознала татко му дудлачот. Татко и нејзин идел со крнтијата од работа,и случањо дудлачов испаднал пред колата па го плеснал у чело и паднал у кома.Го земат кај него дома и ќерка му на грешка се затрескува у него и така се земат.
Срањево е што шетајќи низ град, и очекувајќи овој научников да ја поправи колата за да се врати назад во индина, една кола му ебава матер со фарот по чело, наместо татко му. И нормално го земат дома воа она, и што е уште поголемо срање мајкава, се заљубуе у синот.На крај сфаќа ако не ги натера да се појебат татко му и мајка му, на крај и он нема да постои у иднината. После долгото драпање јајца, и многу срања, синов му кажуе на татко му као да го сјебе вај биф што го дупи цело време и така случајно ќе го победи и мајкава ќе се залјуби на крај у тај дудлачот.
Најболје срање на крај е тоа што коа се враќа од кај што дошол, вај научникот пак е жив, татко му е директор и не е више дудлач као што беше.
Вториот дел го неам уште гледано некое копиле го изнајмило и уште не го враќа у видеотеката, коа ќе го зеам и тај ќе ви го прераскажам друг пат.

Главни Улоги- Татко му мајка му , типов (не ми текнуе као се викаше, Научникот, и еден гомнар што заебува све.
Споредни улоги- Сите што ќе ги видите на филмот а не јадат гомна уопште.
Режија- Тај типот на грешка што се појавуе у филмот во бел мантил.
Сценарио – Поооојма неам
Заработка – 50 денари од изнајмување
Глумци- Рамче, Целе, Митра и другарчињата….....
Времетраење на филмот- Зависи колку време ќе го глеаш
Снимка- Снимена
Слика-Лудници
Спеш`л Ефектс- моеш да го паузираш на нај интересното, или да го исклучиш, во случај да имаш друштво дома а сакаш да и зaебаваш.
Јазик-Со се останатите органи за варење….
Начин на приготвување- Се изнајмува или купува од видеотека, и се остава дома да седе едно 5-15 минути. После тоа викаш некој другари, по можност и другарки ако не си дудлач, и со влажна крпа го поминуваш од светлата страна неколку пати.
Го удираш од Кур 2 пати за среќа и 3 од карти,и го пикаш у Двд Плеер, или компјутер.
Со овој филм ви препорачуваме да се напиете- Чаша прилепско пиво-Крали марко, пуканки, сончоглед и се што може да ви влезе во уста.
Ди Енд!!!!!

П.С. На средината по малце и кочи….
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeСре Jул 09, 2008 4:08 am

mn kratki crti..

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 3:56 am

Ај вие кажете некој!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:08 am

Можи да го раскажам The NoteBooK ?? Very Happy:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:33 am

ДА!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 5:39 pm

Епа се работи за љубовен филм.. Со глумците Ryan Gosling aka НОА и Rachel McAdams ака ЕЛИ.. Во филмот претежно Ноа раскажува за нивниот љубовен живот со Ели во нивните најубави години, бидејќи Ели има склероза и е сместена во старски дом.. (се враќаме во минатото)..Другарот на Ноа и другарката на Ели се заедно, па напраја план како Ели и Ноа да се ФаТаТ, па закажаја средба за на кино сите 4..По неколку состаноци Ели и Ноа се фаТиЈа .. По некое време и длабоко во нив се јави и голема љубов меѓу нив. Беа многу среќни..Но, мајката на Ели не го сакаше Ноа, бидејќи е сиромашен и нема стабилна работа, па затоа реши да ја исрати својата ќерка на школување во друг град..Ели не можеше да се спротивстваи на својата мајка, па мораше да ја послуша..Ноа замина војска, но секој ден и пишувапше писма на Ели, но писмата мајката на Ели ги криеше и не и ги даваше...Кога Ели го заврши школувањето, се врати дома,па мислеше дека го заборави Ноа, кога се фати со друго дете, за кое мислеше дека е заљубена во него..Тој сакаше да и го освои срцето,а Ели мислеше дека никкогаш повеќе нема да го види Ноа и дека тој ја заборави неа, па се вери со овој.. Кога Ноа се врати дома од војска, ја реновира својата куќа, така што куќата беше посетена од новинари и многу посетители кои сакаа да ја купат..Кога Ноа со својата куќа излезе на насовната страна на дневниот весник, Ели ја бараше својата венчаница, но кога го виде Ноа се онесвести и веднаш наредниот ден со дозвола од нејзиниот свршеник дека ќе оди на прошетка неколку дена пре својата свадба, таа замина кај Ноа.. тие се видоа, малку од појќе муабет и наредниот ден исто..отидоа да пловат малку низ реката со кајче, но почна да врни и тогас Ели ЗБЕсНАааАа и го праша зошто толку време не ја побара и не и пиша ништо, кога за неа не беше ништо готово од нивната врска, и тогаш Ноа и кажа дека и пишуваше една цела година и дека сешуте ја сака и дека сеуште не е готовоооо и тогаш Се СлуЧи НАјуБавиоТ баКнеЖ во Цел ФилМ ( најубавиот дел во цел филм кој има добиено оскар за најдобар бакнеж).. И се случи нешто убо дома кај Ноа..Smile))).. Ели спиеше кај Ноа, а наредниот ден мајка и на Ели дојде во куќата на Ноа и ја однесе Ели на прошетка и и ги врати сите писма од Ноа и и кажа дека ја почитува секоја нејзина олука..Ели отиде кај свршеникот кој веќе ја чекаше во хотелот кај што престојуваше таа, но таа му објасни дека го сака Ноа и дека сака да остани со него..Тој со добар муабет ја пушти слободно и таа се врати кај Ноа и така останаја заеднооо..Сега се враќаме во сегашноста на филмот-->Ели се сети на тие убави моменти кои и звучеа познати и се сети дека тоа беше таа со него..Но по малкукратно гушкање меѓу нив, Ели заборави на се и почна да вика хистерично .. Па лекарите мораа да и дадат лекарство за смирување..По некој ден, Ноа отиде во нејзината соба мавечер, додека сите спиеја и полека влезе и легна до неа, и си се фатија за рачиња и заедно заспаја и ТАкА ЗаВрШи ФилМоТ...
ААААААААААААА МНОГУ ГО САКАМ ... МНОГУУУУУУУУУУУУУУУУУ Very Happy:D:D:D


Последната промена е направена од ifan4e_baby на Сре Aвг 27, 2008 12:00 am. Мислењето е променето 6 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 8:08 pm

lele stvarno mn ubav film e i glumicata ja obozavam Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
БАНО
moderator
БАНО

Број на мислења : 220
Join date : 2008-03-14
Age : 110
Местолокација : Arnaut Maala

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 9:28 pm

Mene omilen film mi e "Zena mi Mira pak masturbira"
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
www.myspace.com/evilllb
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/evilllb
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 28, 2008 6:05 am

Секогаш тој шо го гледам последно ми е омилен филм... American history го гледаф пред некое време и ми се допадна многу. Wanted и Gia беа мн добри филмови.. Двата се со Анџелина Џоли и со неа немам сретнато лош филм .

Gia е филм за обично девојче кое станува најбаран модел преку нок и последиците од славата.. Дрога ова она..Еден од најдобрите филмови што ги имам во живот гледано.

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
...IzAbEl4eEe...

...IzAbEl4eEe...

Број на мислења : 11
Join date : 2008-07-06
Age : 27
Местолокација : Bitola

Character sheet
GAMES-Игри:
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Left_bar_bleue4/4kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 28, 2008 2:50 pm

- Meet Dave (Komedija,Eddie Murphy)-------------https://www.youtube.com/watch?v=ZvsijM8XcVg

- Bruce Almighty (Komedija,Jim Carrey)------------https://www.youtube.com/watch?v=PmB2WScdHlQ

- You Got Served (BreakDance)---------------------https://www.youtube.com/watch?v=JkBe80SajCg

- Stomp The Yard (Stepping)------------------------https://www.youtube.com/watch?v=hvLzhK7Vatw

- Step Up 1 i 2
----------https://www.youtube.com/watch?v=FEJHfq12m44
----------https://www.youtube.com/watch?v=vngJ1pWXYnU&feature=related

- P.S. I Love You (Drama)------------------------https://www.youtube.com/watch?v=YTy2EYqc9BA

- Cinderella Story (Drama/Komedija)------------https://www.youtube.com/watch?v=rbBYz8m3cwc

- Honey (Hip-Hop Dancing)-----------------------https://www.youtube.com/watch?v=Igom4qqaCc8

- John Tucker Must Die (Komedija)--------------https://www.youtube.com/watch?v=oIH3ItCXoe4

- Love Dont Cost A Thing (Komedija)-----------https://www.youtube.com/watch?v=3rVA0wGIjZc

- Disturbia (Thrilelr/Horror)-----------------------https://www.youtube.com/watch?v=BmcFyGGWRQs

- How High (Komedija)----------------------------https://www.youtube.com/watch?v=wN9MScUbMng

- High School Musical 1 i 2 (Musical)
-------https://www.youtube.com/watch?v=tvkh29RKFRY
-------https://www.youtube.com/watch?v=8UiHFHF-Nqk

- Raise You Voice (Musical)-----------------------https://www.youtube.com/watch?v=7sx0RySN3B0

- Over Her Dead Body (Drama/Komedija)------https://www.youtube.com/watch?v=uCE24UP6srU

- Vantage Point (Akcija)--------------------------https://www.youtube.com/watch?v=H_oLgAmTgBs
eve ovie mi se omileni i ostajv link ako ve interesira nekoj od ovie pozz SmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeЧет Aвг 28, 2008 5:10 pm

more more...filmadzii na forumov...bravo...Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 11:41 pm

dajte kazhete nekoj dobar film sodrzinski 6to e interesen ili pak nekoja komedija ama vo prava smisla komedija
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
CyBeRmAsTeR
Admin
CyBeRmAsTeR

Број на мислења : 66
Join date : 2008-03-04
Age : 30
Местолокација : Bitola - BairCrew

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeСаб Ное 01, 2008 3:18 pm

Juve-W.H.F. напиша:
dajte kazhete nekoj dobar film sodrzinski 6to e interesen ili pak nekoja komedija ama vo prava smisla komedija
Death Race da go zemish
Вратете се на почетокот Go down
MaR

MaR

Број на мислења : 18
Join date : 2008-08-14
Age : 28
Местолокација : negde

kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitimeСаб Јун 13, 2009 9:17 am

Gi obozavam filmovite so brus villis imilen-'12 monkeys'
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?   kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen? - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
kakvi filmovi preferirate i koj vi e omilen?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: