SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Ридот На Смртта

Go down 
АвторПорака
atentator
Рап гуштер
atentator

Број на мислења : 109
Join date : 2008-03-14

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 4:13 am

http://myspace.com/ridot

Групата Ридот на смртта ни доаѓа од Македонски Брод составена е од тројца членови
Атентатор , Искушителот и Снагата .. епа ете ви погоре линк видете ако несхо ве интересира да не брбљам ја сеа jocolor

Почит
Вратете се на почетокот Go down
KOSTA(FREESTYLER)
moderator
KOSTA(FREESTYLER)

Број на мислења : 216
Join date : 2008-03-12
Age : 31
Местолокација : Bitola (Arnaut Mala)

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 7:59 pm

pa kolku sto mozev da slusnam imaat dobri traki..samo sto nekako slaba produkcijata ,ali kolku sto pravevme muabet so RIKI mi kaza deka naprednale na toa pole taka da ocekuvaame nesto novo.vo sekoj slucaj ja imaat od nas podrskata...i se nadevam dokolku zapocneme so zurki vo bt..ke ni bidat gosti na nekojaa ..pozdrav i po4it
Вратете се на почетокот Go down
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 9:10 pm

se e ok samo produkcijata malk da se podobri...mislam imame praveno muabet so Atentator....
ajde pozdrav Makedonski Brod...imate poddrshka...
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
atentator
Рап гуштер
atentator

Број на мислења : 109
Join date : 2008-03-14

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 9:57 pm

Да за жал на овие траки схо се на мајспејс продукцијата е катастрофа но и како шо кажа Коста напредуваме се зане дека сите почетоци се слични ... али затоа времето е пред нас за да се усовршуваме а муабетото шо е околу журките честа ќе биде наша доколку би ви биле гости на некоја журка почит и до вас и фала на вашата подршка
Вратете се на почетокот Go down
Gang Man[Freedom Figters]
Рап Шутрак
Gang Man[Freedom Figters]

Број на мислења : 189
Join date : 2008-03-14
Age : 29
Местолокација : Bitola (Arnaut Maale) Oblasta

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeВто Мар 25, 2008 2:35 am

Turkajte ,samo napred!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/freedomfightersgangmanmadboy
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeСре Мар 26, 2008 3:21 am

samo napred riki..poddrshka od mene imas
Вратете се на почетокот Go down
atentator
Рап гуштер
atentator

Број на мислења : 109
Join date : 2008-03-14

Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitimeСаб Мар 29, 2008 3:00 am

Фала Фала на подршката од ваша страна а за возврат ПОЧИТ

РИДОТ НА СМРТТА
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Ридот На Смртта Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ридот На Смртта   Ридот На Смртта Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ридот На Смртта
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: