SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 "Химна На Македонскиот Рап"

Go down 
АвторПорака
raper4etoБрој на мислења : 15
Join date : 2009-09-25
Age : 27
Местолокација : Фамилија Аердром

"Химна На Македонскиот Рап" Empty
ПишувањеПредмет: "Химна На Македонскиот Рап"   "Химна На Македонскиот Рап" Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 6:14 pm

Еве една интересна тема,
Која Трака според вас заслужува да биде химна на Македонскиот Рап,тоа треба да е трака што мора секој да ја знае макар и да не се бави со рап,според мене тоа е "Раце Горе" oд САФ,сум забележал дека многу луге ја знаат оваа песна иако не слушаат рап,но тоа е мое мислење,оставете ваше!!!
Вратете се на почетокот Go down
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

"Химна На Македонскиот Рап" Empty
ПишувањеПредмет: Re: "Химна На Македонскиот Рап"   "Химна На Македонскиот Рап" Icon_minitimeЧет Ное 05, 2009 1:16 am

SAF - race gore nema pokje muabet:)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
 
"Химна На Македонскиот Рап"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: