SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Топ 5 мак рап албуми,компилации

Go down 
АвторПорака
raper4etoБрој на мислења : 15
Join date : 2009-09-25
Age : 27
Местолокација : Фамилија Аердром

Топ 5 мак рап албуми,компилации Empty
ПишувањеПредмет: Топ 5 мак рап албуми,компилации   Топ 5 мак рап албуми,компилации Icon_minitimeПон Сеп 28, 2009 5:30 pm

-СТР2-Не заборавај
-Аго и Војник-Елементарна непогодба
-Саф-Сафизам
-Легија-Лош ден за империјата
-Рнс - цветот на светот
Вратете се на почетокот Go down
THE_LADY_D
Рап манијак
THE_LADY_D

Број на мислења : 278
Join date : 2008-03-21
Местолокација : Postojna, Slovenia

Character sheet
GAMES-Игри:
Топ 5 мак рап албуми,компилации Left_bar_bleue4/4Топ 5 мак рап албуми,компилации Empty_bar_bleue  (4/4)
GAMES-Игри:
Топ 5 мак рап албуми,компилации Empty
ПишувањеПредмет: Re: Топ 5 мак рап албуми,компилации   Топ 5 мак рап албуми,компилации Icon_minitimeСре Ное 11, 2009 3:16 pm

Со првите 3 твој се сложвам.
Вратете се на почетокот Go down
 
Топ 5 мак рап албуми,компилации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Македонски Рап-
Отиди до: