SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 MusicWave Mузички форум зо бенка на газот

Go down 

Дали ќе се зачлени некој на форумот на Адреналин?
Нема шанси!!
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Јас се зачленив!
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Членарина месечно се наплаќа?
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap14%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 14% [ 2 ]
Амиии шо знам да ти кажам, да ја прашам мајка ми....
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap29%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 29% [ 4 ]
Абе истај се не заебавај не глеаш оти кењам?
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Абе шо сереш да го ебам ?
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Гас Стопанкин
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Брзај брзај прваче на првиот час учителката те чека со раширен гас
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Наташа од трето три има влакна под мишки
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Ај доста беа
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_lcap7%MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Општо гласови : 14
 

АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Empty
ПишувањеПредмет: MusicWave Mузички форум зо бенка на газот   MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Icon_minitimeСаб Јан 31, 2009 6:27 am

Juve-W.H.F кашлаше:
Цитат :
kje mu go krenime kje mu go nadrvime:DVery HappyVery Happy daj pi6i go tvojot forum ima6 odobrenie od mene da si go izreklamira6 tvojot mozi e pointeresen ovde nema radost nema postovi na rap temite se samo na op6tite ili muabetot vo rapot nema muabet krkrkrkr ajde izreklamiraj go musicwave

Ве мачат остри болки во `рбетот? Сакате да го намалите вишакот килограми? Вашата коса е постојано мрсна и од неа можете брилијант масло да исцедите и компири да пржите? Па дури и рафинерија за антифриз зимски да праите?Вашето лице е полно со акни? Изгледате како Present simple Tense во суратот?
Па гас стопанкин шо чекате? Решението е едноставно!!
Зачленете се на форумот http://MusicWave.darkBB.coM со бенка на газот за луѓе со посебни поотреби и бидете дел од милионите среќни луѓе што го имаат посетено овој форум и се радуваат ко деца од градинка на секоја тема.
Резултати за 7 дена, очигледно! Повеќе нема да биди вашата коса мрсна, нема да имате вишок маса и целулит, нема да се слекувате голи кога сте сами, од сега и во друштво и на плажа! Не мора да се срамите повеќе да одите на одмор во претор кај шо никој не ве гледа.Немојте да паничите, немојте да се самоубивате заради неколку акни на лицето, заради некој килограми на тебе.
Испитувањата во универзитетот за Форум болки во `рбетот,вишок килограми,акни на лицето,слаб волумен на коса и слично се докажа оти наједноставно и најефикасно се лечи преку зачленување на форумов преку овој линк http://MusicWave.darkbb.com
Доктор Џек Левин направи свои испитувања на себе и сега покрај магнетниот појас за колено ви го препорачува и магнетион линк за регистрација http://MusicWave.darkbb.com !

Што ќе ни кажат луѓето кои веќе се зачленија на овој сајт:

Петре Кромидаровски (ученик во земјоделско со бенка на газо и вишак килограми)

-Јас како мал имав голем проблем со килограмите и стварно ми беше срам да одам на базент,да се подраслечам кога е жешко, на одмор не одев во охрид ,туку во нишка бања каде сите се дебели па не ми замеруваа за мене.
Со пубертетот се појавија и акни на лицето и изгледав како гз од 70-тите години.
За овој линк случањо разбрав и откако се зачленив забележав подобрување на моето тело и лицето.Сега сум многу среќен имам девојка на 2 нозе,иде и на чизма,и на чевла,развива брзина од 15km/per 20 min од баир до фонтана и сум многу среќен.Му благодарам на Адреналин што ни рекламира ваква стваро кул срање.

Петре-Порано http://illiweb.com/fa/pbucket.gif

Петре-Сега https://2img.net/h/i141.photobucket.com/albums/r62/commentyou/Caring/images/getwell-sexy-guy.gif
Јебена Дундиќ -( секретарка во тут.Комбинат Прилеп)

Порано имав проблем со дебелината.Бев млада,ружна,дундата ми цветаше а никој не ја полеваше со нектар и поленов прав.Се плашев многу дека ќе останам стара мома.Немаше ден да не се запалам на машките на работа, а никој не се најде пожарникар да ми биде.По некое време забележав и косата го изгуби волуменот,а моето тело го зголеми.Се тргна обратно пропорционално, се додека правопропорционално не се зачленив на линкот што го постави Адреналин!!
Сега имам маж кој многу ме сака, ме опнува секоја вечер и сум многу среќна.
За овие 27 години што ги имам презадоволна сум од животот.

Јебена порано - https://redcdn.net/ihimizer/img219/4513/cfooderof2.jpg

Jeбена сега - http://www.emoboyfriend.com/img/catpics/emo-girls.jpg (на сред мала нужда со големи потреби)Oва беа коментарите на неколку наши клиенти што се регистрираа.
Проверете нема да зажалите!

Но тоа не е се!! Доколку се регистрирате на овој линк во рок од 5 мин, ќе добиете и Романтична порака од Администраторот Сонцето свети месечината сјај, те сакам бамуја знај,

Доколку не ви се допадне,можете слободно да го исклучите сајтот во рок од 2 мин,а ние ќе ви ги вратиме мегабајтите потрошени на него.

За женските вариме и кафе без галје Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Empty
ПишувањеПредмет: Re: MusicWave Mузички форум зо бенка на газот   MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Icon_minitimeНед Мај 03, 2009 11:33 pm

me kandisa jebote!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Empty
ПишувањеПредмет: Re: MusicWave Mузички форум зо бенка на газот   MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Icon_minitimeПон Мај 04, 2009 2:24 pm

да пукнам те кандисав, ама на форумов има една финта ако е некој ретардиран не го отвораSmile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Juve-W.H.F.
Admin
Juve-W.H.F.

Број на мислења : 350
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Bitolsko Bair Maalo

MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Empty
ПишувањеПредмет: Re: MusicWave Mузички форум зо бенка на газот   MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Icon_minitimeПон Мај 04, 2009 2:25 pm

mene ne mi otvara6e scratch scratch scratch
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/whfjuvedime
Sponsored content
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Empty
ПишувањеПредмет: Re: MusicWave Mузички форум зо бенка на газот   MusicWave Mузички форум зо бенка на газот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
MusicWave Mузички форум зо бенка на газот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: