SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Женски хороскоп

Go down 
АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Женски хороскоп Empty
ПишувањеПредмет: Женски хороскоп   Женски хороскоп Icon_minitimeСаб Дек 13, 2008 5:38 am

Овен ака Овца(21 Март-20 Април)
Вашите ментални еквилибристики ви носат само чемер и јад.Свестете се и започнете да пиете увин чај.
Здравјето ќе ви се влоши но тоа е добро.Утре ќе изгрее сонце.

Бик ака Крава(21 Април-21 Мај)
Буууууу!И вие се уплашивте,нели?!Се уплашив и јас но се е добро.
Ако ве чеша каде што не треба слободно почешајте се.Посетете ги
родителите и оставете им по некое цвеќе.Оние кои што се во брак ќе
останат во него уште некое време.

Близнаци ака Газ и гаќи(22 Мај-21 Јуни)
Се е лошо и полошо.Радувајте се може да биде уште нооооогу полошо.Не ми верувате?Почекајте па ќе видите.

Рак ака Тумор(22 Јуни-23 Јули)
Посетете ја онкологија.Ова е ваш месец.Ве очекува непријатно изненадување.

Лав ака Маче(24 Јули-23 Август)
Како ви е мачето во последно време?Ако вашето маче е здраво се е во
ред.Но непријатни изненадувања ги очекуваат сопственичките на постари
мачиња.
Најпријателски ве советувам да им овозможите диета побогата со калциум и латекс.Избегнувајте белковини.

Девица ака 'Pоспија(24 Август-23 Септември)
Хе,хе,хе..........Си знаете вие.

Вага ака Кантар(24 Септември-23 Октомври)
Космосот е на ваша страна.Парите ќе дојдат,здравјето ќе си оди,а вие сеуште сте тука.
Како и да се завртите газето ќе ви биде позади.

Скорпија ака Акреп(24 Октомври-22 Ноември)
Вашата страсна природа нема да ве изневери и овие месеци.Вие ќе бидете страсни,а сите околу вас гнасни и гласни.
Не се враќајте дома на 16-ти Март пред 15 часот.Дечкото ќе ве изневери со друга

Стрелец ака Терорискта(23 Ноември-21 Декември)
Скоро да ве заборавев вас
За вас важи само едно,ништо не е како што изгледа.Под креветот ви спие
чудовиште,проверете,тука е.Ако не е прашајте се зашто ми поверувавте

Јарец ака Коза(22 Декември-20 Јануари)
Дечкото ве изневерува со други.Останатото не е битно

Водолија ака Утоп(21 Јануари-19 Февруари)
Избањајте се.Тоа што сте изводенет знак не ве ослободува од таа
непријатна обврска.Ако го сторите ова,ќе се здобиете со повеќе
прихјатели.

Риби ака Плашици(20 Февруари-20 Март)
Рибите се шетаат по барата,а барата гние.Што ќе се случи со рибите?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Женски хороскоп Empty
ПишувањеПредмет: Re: Женски хороскоп   Женски хороскоп Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 10:02 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
nema poludo nesho od tebe na forumov ali ajjj..Smile)))))))))))))))))
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
 
Женски хороскоп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: