SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Продавам....

Go down 
АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Продавам.... Empty
ПишувањеПредмет: Продавам....   Продавам.... Icon_minitimeЧет Aвг 28, 2008 6:11 pm

На темава ако случањо има некој за продавање нешто во врска со бела и црна техника слободно нека тресни.
Заебанци не се дозволени ке ги бришам коментарите.


Продавам Сараунд за компјутер од галичките, 70 мегабајти јачинаSmile погоден за свадби,крштевки и други свечености, а воедно и кршење џамови и нервирање комшии (Испробано 90%).
Се ракува лесно и едноставно на едфно копче се пушта на друго му давате Глас и слично.
Има три нивоа на подесување
Нервирање на домашните
Нервирање на комшиите
Журка


Продавам.... Kineskishoppazarkm1
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
MisKo
Рапуш
MisKo

Број на мислења : 67
Join date : 2008-03-15
Age : 30
Местолокација : Struga Underground

Продавам.... Empty
ПишувањеПредмет: Продавам....   Продавам.... Icon_minitimeПет Aвг 29, 2008 1:56 pm

Има нешто попуст ако платиш во готово... Question Question
Вратете се на почетокот Go down
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Продавам.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам....   Продавам.... Icon_minitimeПет Aвг 29, 2008 4:28 pm

Tolku e cenata ako e nekoj zainteresiran neka mi pisi na pvt.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Sponsored content
Продавам.... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавам....   Продавам.... Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Продавам....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: