SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Скрипти за трикови,со карти и сл.

Go down 
АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Скрипти за трикови,со карти и сл. Empty
ПишувањеПредмет: Скрипти за трикови,со карти и сл.   Скрипти за трикови,со карти и сл. Icon_minitimeПет Aвг 22, 2008 1:14 pm

-Далнодирајте научете и дупете ги сите луѓе,а можи и пари да вадите од ова.
-Проблем- Англиски е.
-Решение- најди некој шо знај англиски
-Потребно време за учење-Зависно од интелегенцијата
-Од кај да најдам
-Од овде: rapidshare.com 38_Magic_Books_-_Cards_And_Other_Tricks.rar.html
-Фала
-Да ти го опала.Повели пак.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Скрипти за трикови,со карти и сл. Empty
ПишувањеПредмет: Re: Скрипти за трикови,со карти и сл.   Скрипти за трикови,со карти и сл. Icon_minitimeПет Aвг 22, 2008 4:47 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
prekrasen voved...najjak si zimi se... se akam od smeenjeeee lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
 
Скрипти за трикови,со карти и сл.
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: