SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Правила на Подфорумот Download

Go down 
АвторПорака
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Правила на Подфорумот Download Empty
ПишувањеПредмет: Правила на Подфорумот Download   Правила на Подфорумот Download Icon_minitimeСре Aвг 20, 2008 3:20 am

На овај под Форум,можете да побарате се што ви треба од страна на Андерграунд музика а и да поставите теми.

Правилата за овој подфорум гласат вака:


Забрането е оставање постови,од типот на ЕЈ ЗАКОН Е ОВА,Уште ова ми фалеше,Фала,хехе,поздрав,те сака, ти раскинувам,ај на кафе...и сл.
Сите постови ќе бидат бришени.

Едноставно побарувања, и линкови за аплоад.

Проверете дали линкот што го поставувате е сеуште активен,и дали има пасворд.Доколку има,редно е да го напишите кој е а доколку нема пасворд ставено,а фајлот бара,линкот ќе биди избришан уште пред да кажите- Надуван сум!

Оставете и ваши песни,некои кои мислите дека би му направиле кеиф и на другите без да им платат.

Толку!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
 
Правила на Подфорумот Download
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: Рап Форум :: Download-
Отиди до: