SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Љубов

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСаб Aвг 23, 2008 4:11 am

e taka...Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 6:53 pm

Oуу јес јес така е .. Само полека со то другото .. ХЕхе .. Абе НАЈУБо е да Си ЗАљУбеН ако ЉубоВТа Ти е ВозвраТеНа .. Е тогаш е вистински РаЈ .. т.е PinK worLd !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 12:47 am

Pink Sux!
Red,and Black Rulle the world;)
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 12:59 am

ОК де .. таков е муабето .. Демек роЗев Свет .. нежно .. али ако за тебе е тој свет други бои, Ок .. Важно е најубо ко ќе е чоек заљубен ..
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 2:52 am

Сеа иам две опции...
ама ај втората ќе ја треснам.
Убаво е човек коа е затресканSmile Ама не е убаво коа тоа го искажува јавно и е заминат со мозокотSmile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:46 pm

Adrenalin напиша:
Сеа иам две опции...
ама ај втората ќе ја треснам.
Убаво е човек коа е затресканSmile Ама не е убаво коа тоа го искажува јавно и е заминат со мозокотSmile
абе ок е да се искажува јавно само ако и другата половина го прафи тоа..во спротивно само будала можи да изиграфа некој...

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 8:11 pm

you are right tongue
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
БАНО
moderator
БАНО

Број на мислења : 220
Join date : 2008-03-14
Age : 110
Местолокација : Arnaut Maala

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 9:25 pm

Ljubov li e ova ili panagur? No I love you No

_________________
www.myspace.com/evilllb
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/evilllb
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 10:15 pm

Потивко бе не глеаш овде се сакаат луѓетоSmile))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 12:27 am

Негде има љубов (кај мене), негде панаѓур, а негде спонзорство Very Happy:D:D:D Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I love you I love you I love you
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 10:42 am

abe ljubov ima vo sekoj...misam nema coek so ne cuvstvuva ljubov...e sega nekoj cuvstvuva ljubov kon druga licnost,nekoj koj muzikata,nekoj kon parite(sponzorstvo)Smile)))...znaci ljubov e shirok poim...sekoj razlicno ja cuvstvuva i ja tolkuva...
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 3:17 pm

Абе сакаш да кажиш дека има секаква љубов .. Тука мислам дека се збора за ЉуБоВ кон својот партер или така нешто .. шо знам .. Инаку нормално дека има љубов .. И јас си ја сакам бабa ми најпојќе .. и то е љубов Very Happy:D:D:D:D:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 5:31 pm

abe ko ke vidish na krajot ljubov e i sto seuste sme zivi znaci zevejme posho imame ljubov kon zivotot...

mislam uba temata se bralze na tie sto ja posetuvaat sekoj den ali samo isto pa isto se pishuva...mislam sto ke se zbora na temata...mnogu postovi gledam se so namera da iskazuvaat ljubov a temata vsushnost i forumot e za debata a ljubov se znae kaj se iskazuva ljubov ne e ovde mesto da se iskazuva ljubov nitu poa temata e otvorena za da se iskazuva ljubov tuku da se debatira okolu ljubovta,... afro
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 11:47 pm

бе диме Темава е да се сакаме....Smile))D
Love u Dime_sivdom
Love u Juve
Love u Adrenalin Mwa mwa mwa mwa mwa mwa MWWWWWWWWWWWWWAAAAAAAAHHHHHH:*****************
Love u Lady mDm
Love u Evil Bnc
Love u iFan4e_baby
Love u Gang Lady (iako te nema i znam me mrzis a isto i ja)
Love u www.sivdom.tk u aways be in my heart,pankreas,penis,and my anal hole.
Love u Adrenalin`s Avatar with the new tattoo...
Love This Post!
Love u this TOPIC - LOVE
I love the love
Love loves me
I love the love
I make love
and little lovers
Love is pregment 6-th month
Love will born lovers..
(something tell`s me this is wrong!)
away from kayboard!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСаб Aвг 30, 2008 12:51 pm

da be...ova ni trebase hehheheheh vaka da sme site zljubeni vo se vo zivotot opsto,subo...mozi ljubovta ke spreci kraj na svetot 2012 god lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
MaR

MaR

Број на мислења : 18
Join date : 2008-08-14
Age : 28
Местолокација : negde

Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitimeСаб Јун 13, 2009 9:23 am

spored mene ljubovta e nasekade okolu nas koj nemoze da ja pocuvstvuva ne znae sto propusta, da zaljubena sum vo mnogu stvari, a vljubena vo edna licnost...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Љубов - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов - Page 2 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубов
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: