SIV DOM MAK-РАП Форум

Makedonski HIPHOP Portal
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  

 

 Љубов

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Љубов   Љубов Icon_minitimeНед Jул 20, 2008 8:39 pm

Ова е многу суштинско прашање за нашата држава Дали сте заљубени???
Мн. ме интересира колку ни е затрескан форумот cyclops

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПон Jул 21, 2008 2:26 am

This is totaly GAY!
Управо шо е да си залјубен? После сексот да сакаш уште една партија со женската?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 6:10 am

pa so ponasanje takfo nema da legnes zhenska...

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 1:29 pm

Да си заљубен е да мислиш на некој 24/7 .. Секоја новост да сакаш да ја споделиш со него/а .. Да сакаш секој миг да го поминеш со него/а .. Ко ќе ти ѕвони на мобилен да ти чука побрзо срцето .. Ако ти е со него/а убо, значи со сите ти е убо .. Сите ги сакаш, не се караш со никој .. Да се рабудиш среќен и да знајш дека има некој/а шо те сака .. Се е ПОСЛАНО СО РОЗИ .. Very Happy I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ..
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 7:27 pm

ifan4e_baby напиша:
Да си заљубен е да мислиш на некој 24/7 .. Секоја новост да сакаш да ја споделиш со него/а .. Да сакаш секој миг да го поминеш со него/а .. Ко ќе ти ѕвони на мобилен да ти чука побрзо срцето .. Ако ти е со него/а убо, значи со сите ти е убо .. Сите ги сакаш, не се караш со никој .. Да се рабудиш среќен и да знајш дека има некој/а шо те сака .. Се е ПОСЛАНО СО РОЗИ .. Very Happy I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ..

саундс лајк хевн

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:04 pm

sleepy напиша:
ifan4e_baby напиша:
Да си заљубен е да мислиш на некој 24/7 .. Секоја новост да сакаш да ја споделиш со него/а .. Да сакаш секој миг да го поминеш со него/а .. Ко ќе ти ѕвони на мобилен да ти чука побрзо срцето .. Ако ти е со него/а убо, значи со сите ти е убо .. Сите ги сакаш, не се караш со никој .. Да се рабудиш среќен и да знајш дека има некој/а шо те сака .. Се е ПОСЛАНО СО РОЗИ .. Very Happy I love you I love you Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven ..

саундс лајк хевн


it is like heaven if you know how to do make & live that Wink pozz Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:20 pm

ууааауу дис ис анкрелибал lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:25 pm

leleeeee dis is ankveribal hehheheheheh...i prasanjeto bese za lubovta...da,sum vljubena i to mnogu,sum bila,sum i ke bidam i ljubovta e preubo cuvstvo,no ako e obostrana...ako ne,togas e neubo...i tesko na toj so ja nema zapoznaeno ljubovta posto stvarno ljubovta e taa so ne drzi vo zivot zato luge sakajte se i zivejte zosto zivotot e kratok i ako ne ja zapoznajs ljubovta ne si zapoznajl nisto...ajt sega bye Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:28 pm

јес јес јееес ај тинк дет Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:30 pm

oti ale?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:32 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed амиии оти ја не су одавде Basketball Basketball Basketball Basketball
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
martin4ebaby
VIP
martin4ebaby

Број на мислења : 102
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Bitola/Bair

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 8:32 pm

hehehhe Very Happy Very Happy bounce bounce
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/martinceee
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 01, 2008 11:44 pm

Ja су од село и сака да ја легна комшиката Митра шо е напучена секој ден на нивјето и ливаѓето,
секој ден ко че стана од спање ода пред коперација и пија една оражада така јако да се ождрига да се слушниТ дури до кај неа и да знајТ дека ја су пред коперација и ги врла парите и не ги жала.
Иначе ного убо ти Јет да си заљубен ја си ја сака комшиката ептен и викам Ај мор да се фатиме а та ми викет Ај глеј си работата да не си бериш греојте. Ама ја че и го вркна в прдешка некој ден ко че е напучена во ливајѓето ного убо пошо ја су ситуиран дечко има 2 трактори Фергусон еден скапан 101 сто-кец, и 4 шпедитери, 8 декари нивје , посеани со тутун расад сливи и `Рж за коњите.
Че ви прикажа уше малу за љубоФта ама има работа по нивјено мора да ги ора.
Ве сака и мисли на вас

Љубов 974834baseso0
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
БАНО
moderator
БАНО

Број на мислења : 220
Join date : 2008-03-14
Age : 110
Местолокација : Arnaut Maala

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 5:16 am

Denes ljubov e da mu go platis kafeto na zenskata ("manekenkata") a na krajot da ti reci cao i da ne te baci...
Zato Bano sam si se saka najmnogu

_________________
www.myspace.com/evilllb
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/evilllb
sleepy
moderator
sleepy

Број на мислења : 183
Join date : 2008-03-12
Age : 28

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 1:36 pm

EVIL-B напиша:
Denes ljubov e da mu go platis kafeto na zenskata ("manekenkata") a na krajot da ti reci cao i da ne te baci...
то е спонзорство Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
AnD th3 raiN wiLL kiLL uS aLL...
Вратете се на почетокот Go down
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 3:55 pm

Епа денес многу работи се сменети ... Ама то не значи дека некои луѓе не знат да ја доживеат љубовта како порано .. Сакам да кажам ВисТинСКаТа ЉуБоВ ќе остани засекогаш кај искрените луѓе.. Мислам ако е тоа според тебе љубов ОК, али грешиш .. Прочитај шо имам претходно напишано за љубовта т.е шо значи да си заљубен и види дали сум во право или не .. позз Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 4:19 pm

abe da si zaljuben e da mu se pokorish na cuvstvata...a to ban so vikash da mu platish kafe ova ona...toa e realnosta...ali ne e ljubov toa...znam so sakash da kazish ali tie se narekvat sponzorushi taka so prat...takvi najvejke mozish da sretnish na TV...na primer na Planeta,Pink,Fen...ne deka na nashite Tv gi nema ali najcesto na tie TV...Very Happy:D:Dznaci nemaat glasovni sposobnosti ali mu go pushat na gazdata na TV ili na nekoj negov blizok prijatel...i pojketo se zemeni od kafana...toa e turbo folkot!!!hahahaahahaha

"Ljubovta ja izmislija Komunistite za da mozat bez pari da kleckat" - Bi rekol my man CraZy_vElKO
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

PeAcE!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 4:25 pm

Абе не се секирај и тука има такви....мислам од бт има шо одат за пари ... и то многу се испустија речиси сите.. Мислам тие шо си се ОриГиналаНи споРед Себе Си ОСтаНАја нормални, за нормална љубов .. Али то е .. не можиш да му поможиш на сите ...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 4:32 pm

Abe se se vrti okolu parite...zato ne se sekiram i da prestani sonceto da sveti svetot ke prodolzi da si se vrti... lol! lol! lol! lol! lol!

abe grcite cela bitola ni ja ebaja so e ova be...cccc rezil... lol! lol! lol! lol! lol! lol!

бат донт вори,стеј кул!!!!!!!!вит карот сме lol! lol! lol! afro afro afro afro afro afro
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 6:08 pm

ахахахах .. Ајм стеинг кул .. Имаш грешка .. Nije cela Bt .. Smile))
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeЧет Aвг 21, 2008 7:53 pm

Научни испитувања за изминатата 2007 година

Битолчанки што оделе со грци во непознат правец - 18%
Битолчанки што пиеле кафе со грци,а воедно им гледале 6%
Биолчанки што оделе по тротоар со грци - 8 %
Битолчанки што се рокале со грци за пари 20 %
Битолчанки што се рокале со грци за кредитни картички-2%
Битолчанки што се рокаат и без да им платат (од хоби) 7%
Битолчанки што оделе со роми,власи,срби- 9%
Битолчанки што јадат бурек за поручек 8%
Битолчанки што слушаат турбо фолк 30 %
Битолчанки на андерграунд страна 1%

Така да заеби дали била цела битола,половина,четврт или со јогурт,еве точно кои какв се.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 22, 2008 12:34 pm

tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit EROR!!!

ne e taka man...greshka imash...


bitolcanki sto slushaat turbo folk - 99%


inaku za drugite nekolku od tabelata nemam informacija za tocniot procent kako se dvizi ali odprilika tuka e negde samo procentot kaj tie so trotoarot i so grcite e mnogu pogolem...vervaj lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
ifan4e_baby
VIP
ifan4e_baby

Број на мислења : 72
Join date : 2008-03-11
Age : 29

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 22, 2008 4:30 pm

Ахам .. а тука треба да има и некој процент за мене .. сепак сум битолчанка али не спаѓам во овие ѓубриња .. поззззззззззз
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/ifan4ebaby
dime_sivdom
moderator
dime_sivdom

Број на мислења : 426
Join date : 2008-03-11
Age : 34
Местолокација : Независна Република Битола/Баир мала није шала

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeПет Aвг 22, 2008 4:46 pm

abe ok...ali ne se misli na site bitolcanki...ali se misli na golem procent od niv...i ne samo bitolcanki ima i od drugi gradovi...strkino za kaj nas sega najaktuelni se grcite zato i gi spomnav...inaku temata e "Ljubov" pa da ne zabegvame od temata...
Вратете се на почетокот Go down
http://dimesivdom.hi5.com & www.myspace.com/whfjuvedime & www.my
Adrenalin666
moderator
Adrenalin666

Број на мислења : 172
Join date : 2008-05-22
Age : 32
Местолокација : Сонцето Светит Месечината Сјај, Те Сакам Ебамуја Знај..Ж`та кавадаречка-засекгоаш моја!!

Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitimeСаб Aвг 23, 2008 4:09 am

Цитат :
naku temata e "Ljubov" pa da ne zabegvame od temata...
туку сакајте се..па по 15 мин и сексајте се....
Вратете се на почетокот Go down
http://www.prijateli.com.mk/u/PunkTheRock
Sponsored content
Љубов Empty
ПишувањеПредмет: Re: Љубов   Љубов Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Љубов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
SIV DOM MAK-РАП Форум :: РАЗНО :: РАЗНО-
Отиди до: